Apartament në SHITJE totalisht i mobiluar tek Rrota e Kuqe, (Plazh, Durrës) 

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 9 në një pallat me punime cilësore dhe ashensor.

Apartamenti ka një organizim shumë të mirë planimetrik: korridor hyrës, sallë ndenjeje të bollshme, kënd gatimi në të njejtin ambjent, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.
Të gjitha ambjentet kanë sipërfaqe të rregullta dhe komode.

Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.

Adresa:

Plazh, Durrës

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

60m2

Kati:

9

Orjentimi:

Lindje

27,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera