DUPLEX 3+1 për QIRA tek Rezidenca Kodra Diellit

Info

Duplex ndodhet në rezidencën “Kodra e Diellit”, I rrethuar nga sistemime urbane, qetësia dhe komunitet I përzgjedhur.

Organizimi funksional:
Kati 3-të: hyrja në apartament, zona e ndënjes me verandë, ngrënia dhe gatimi, e shërbyer nga një tualet dite.
Kati 2-të: zona e natës me një dhomë matrimonale me garderobë dhe tualet personal, dhoma e femijëve me garderobë personale, një dhomë/studio dhe një tualet qe shërben këto dy të fundit.
Apartamenti disponon oxhak, ngrohje me kaldajë dhe kondicionere Daikin, parket druri, dhe mobilim bashkëkohor te kuruar.

Adresa:

Rezidenca Kodra e Diellit 1

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

166m2

Kati:

3

Orjentimi:

Veri - Perëndim

950.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera