Jepet me QIRA apartament super modern tek KMY në Yzberisht

Info

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim në një pallat të ri shumë pranë pallateve E88  tek KMY në Yzberisht, i aksesueshëm thjeshtësisht nga rruga kryesore dhe në një lagje të mirëshërbyer nga të gjitha sherbimet publike dhe private.

Apartamenti ka arredim në stil minimalist bashkëkohor të kombinuar me shumë shije dhe është banuar në total vetëm për pak muaj. Hapësira e tij organizohet nga një korridor shpërndarës, dy tualete, ambjent dite ku shkrihen këndshëm zona e relaxit me një kend komod me zonën e gatimit dhe ngrënies, akses në ballkon, dhomë gjumi matrimoniale totalisht e mobiluar dhe dhomë femijësh mobilimi I së cilës mund të personalizohet nga qiramarrësi.

 

40,000.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera