Keni marrë Kredi të Butë dhe jeni ende në kërkim të pronës?Shitet apartament 1+1 me HIPOTEKE!

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një objekti rezidencial me ashensor. Organizimi planimetrik i apartamentit është i rregullt dhe zhvillohet në një korridor hyrës me hapësirë për garderobë, një tualet, një sallë të madhe të ndricuar në të cilën integrohet ambjenti i gatimit dhe ngrënies, dhoma e gjumit me sipërfaqe të bollshme dhe akses në ballkon.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Adresa:

Oxhaku

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipoteke.

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

70m2

Siperfaqja Bruto:

73.65m2

Kati:

10

Orjentimi:

Veri-Lindje

49,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera