Okazion!!! Apartament 2+1 me QIRA , 250 euro/muaj tek Profarma

Info

Apartamenti ndodhet në katin e tretë në një pallat ekzistues në zonën e Varrit të Bamit, afër Profarmës. Orientimi drejt Lindjes dhe Perëndimit favorizon apartamentin me dritë natyrale përgjatë gjithë harkut ditor.

Apartamenti është i organizuar nga një korridor shpërndarës, ambjenti i ditës, dhoma matrimoniale, dhoma e femijëve dhe një tualet i madh me dritare.
Në apartament sapo ka mbaruar një ndërhyrje rikonstruksioni i cili i ka dhënë pronës një vlerë të shtuar në raport me cmimin e saj.
Zona ofron të gjitha shërbimet për një jetesë komode duke filluar nga tregu i fruta-perimeve e deri tek supermarketet, palestrat, klinikat dentare, kopshtet, shkollat dhe linjat të trasportit urban.

Adresa:

Profarma

Zona:

qsut-xhamlliku-kinostudio

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar pjesërisht

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

72m2

Kati:

3

Orjentimi:

Lindje - Perëndim

250.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera