OKAZION PER SHITJE! 1+1 ME HIPOTEKE!!!

Info

 

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor dhe shkalle me ndricim natyral.

Apartamenti i orientuar nga Perëndimi, organizohet nga një ambjent i madh ku kombinohen hyrja në apartament, ndenja, gatimi dhe ngrënia. Një korridor shpërndarës të shoqëron drejt tualetit te madh me dritare dhe dhomës së gjumit me ballkon.
Raporti fantastik sipërfaqe/cmim është vështirë të gjëndet në këtë zonë.

Adresa:

Liqeni i Thatë

Zona:

liqeni-that

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

1

Banjo:

1

Kati:

5

Orjentimi:

Perëndim

55,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera