Shtëpi private me QIRA në Sauk.

Info

Shtëpi private me QIRA!

Kjo pronë ndodhet në Sauk vetëm 5 minuta nga Liqeni Artificial i Tiranës.

Shtëpia disponon një verandë të madhe të gjelbëruar dhe dy poste parkimi brenda rrethimit me kangjella.
Hapësirat e brendshme organizohen në një korridor të gjerë, një sallë ndenjeje mjaft të bollshme, kënd gatimi dhe ngrënie që shkrihen në të njëjtin ambjent, një dhomë matrimoniale, një dhomë fëmijësh dhe një tualet.
Shtëpia është e sapo lyer dhe e gjitha e mobiluar. Në varësi të kërkesave specifike të klientit mund të bëhen investime të tjera shtesë.

Adresa:

Sauk

Zona:

sauk

Tipologjia:

vila

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

140m2

Orjentimi:

Veri-Lindje / Jug-Perëndim

Verandë:

70

400.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera