Shitet AMBJENT TREGTAR te Kodra e Diellit

Info

Ambjenti tregtar ndodhet në katin e parë, buzë rrugës kryesore me orientim nga Lindja.
Ambjenti ka funksionuar si Supermarket dhe shitet me të gjitha pajisjet e reja dhe funksionale; një banak frigoriferik 3/85, një frigorifer ngrirës, një frigorifer mural dhe një dhomë frigoriferike.
Ambjenti ndodhet në një zonë të populluar dhe me kërkesë të lartë për shërbime.

Adresa:

Kodra e Diellit (ngjitur me hyrjen e Rezidencës)

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

ambjente-tregtare

Gjendja:

Me hipotekë

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

83m2

Kati:

1

Orjentimi:

Lindje

100,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera