SHITET apartament 2+1 me HIPOTEKE në Yzberisht

Info

SHITET apartament 2+1 me HIPOTEKE në Yzberisht

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të banim të një objekti 9 katësh me ashensor në rrugën “Besim Alla”.

Organizohet nga një korridor hyrës, sallë me ambjent gatimi dhe ngrënie, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është totalisht i orjentuar nga Jug-Lindja duke ofruar ndricim natyral përgjatë gjithë harkut ditor. Salla me sipërfaqe fantastike ofron mundësinë e realizimit të një dhome të dytë për ata qe do të preferonin ta kthenin në një apartament 2+1. Në apartament janë investuar vetrata izoluese nga ana termike dhe akustike. Ofrohet pjesërisht i mobiluar me kontrabufe dhe mobilje të dhomës së gjumit.

Adresa:

Rruga "Besim Alla",Yzberisht

Zona:

yzberisht-kombinat-selite

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

102m2

Kati:

6

Orjentimi:

Jug-Lindje

66,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera