Shitet apartament 1+1 në Rezidencën “Diamond Hill”, Vlorë

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në një nga rezidencat më të preferuara buzë plazhit të bukur të Vlorës. Rezidenca Diamond Hill gjendet buzë rrugës sapo kalon tunelin. Nga dritaret e apartamentit mund të shijohet perëndimi i diellit dhe bregu i detit ndodhet vetëm 2 minuta në këmbë nga ambjentet e kompleksit.
Organizimi i brendshëm: sallë e bollshme me ndricim dhe pamje të gjelbëruar, verandë e madhe, ambjent gatimi/ngrënie, dhomë matrimoniale me siperfaqe të rregullt, 1 tualet dite.
Apartamenti eshtë i investuar në mënyrë cilësore dhe me mobilim të ri dhe bashkëkohor. Cdo ambjent ofron sipërfaqe të rregullta dhe hapësira komode.
Rezidenca ka sistem mirembajtje, pishinë, kamera sigurie dhe është e banuar përgjatë gjithë vitit. Apartamenti është me hipotekë.

 

Adresa:

Rruga "LLambro Rexho",Rezidenca "Diamond Hill"

Zona:

vlore

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

67m2

Kati:

2

67,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera