SHITET apartament 1+1 në qendër të qytetit – Rruga “Barrikadave”, rezidenca “Green Tarrace”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të një objekti rezidencial në fazat e fundit të ndërtimit të tij të lokalizuar në rrugën e “Barrikadave”.

Organizimi: korridor hyrës me sipërfaqe të bollshme, tualet i ndricuar dhe ajrosur natyralisht me dritare, ambjent dite me dalje në verandë të orjentuar në perëndim, ambjent gatimi me dritare, dhomë gjumi me dalje në verandë.
Përfitoni nga ky rast për të bërë tuajin një apartament në një objekt ku shitjet kanë përfunduar.

Adresa:

Rruga “Barrikadave”

Zona:

sheshi-skenderbej-myslym-shyri

Tipologjia:

apartament

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

67m2

Sip.verandë:

23.48 m2

124,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera