Shitet apartament 1+1 për INVESTIM në siperfaqe NETO dhe i RIVLERESUAR në cmim tregu!!!

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të në një pallat 8 katësh me ashensor, afër shkollës “Hasan Vogli”, vendndodhje perfekte brënda një lagjeje të mirë shërbyer, distanca të shkurtra nga rrugët kryesore si “Mine Peza”, Rruga e Durrësit apo Rruga ”Asim Vokshi” tek Shkolla “Harry Fultz”.

Organizimi:  akses në zonën e ditës në të cilën organizohet hapësira e gatim/ngrënies dhe ndenja familjare, e gjitha e ndricuar natyralisht nga një orjentim perfekt drejt Jug-ut, dalje në ballkon të bollshëm, korridor shpërndarës që të orjenton drejt dhomës së gjumit dhe tualetit.

Adresa:

Te "Prokuroria e Pergjithshme"

Zona:

rruga-durresit-zogu-zi

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

70m2

Siperfaqja Bruto:

70m2

Kati:

3

Orjentimi:

Jug

72,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera