Shitet apartament 1+1 tek Vala Mar residences

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një objekti rezidencial pjesë e Vala Mar Residences në Hamallaj. Residenca ofron hapësira rekreative dhe të gjelbëruara në mënyrë që banorët të shijojnë eksperiencën e plotë të jetesës pranë natyrës, shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh, për të përmirësuar jetesën në komunitet, monitorohet 24 orë/7ditë të javës nga roje të dedikuara dhe kamera, pa cënuar privatësinë tuaj, standart të padiskutueshëm në ndërtim etj.

Organizimi: Hyrje në korridor, ambient dite me akses në ballkon ku pamja nga Perëndimi do ju bëjë të shijoni momente të vërteta relaksi, ambjent gatimi i aneksuar, dhomë matrimoniale me dy vetrata të larta dhe orjentim në Lindje, një tualet me dritare. Apartamenti gëzon një sipërfaqe prej 15 m2 në përdorim individual para hyrjes së tij. Mundësi parkimi në hapësirë të dedikuar.

Apartamenti është gati për tu mobiluar dhe ju menjeherë mund të shijoni pushimet e kesaj vere pranë bregdetit. Cmim i diskutueshem.

Na kontaktoni për informacione dhe vizita në pronë.

Adresa:

Vala Mar Residences, Hamalla, Gjiri Lalzit,Durres

Zona:

plazh-durres-golem

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

78m2

Kati:

2

Orjentimi:

Lindje - Perëndim

85,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera