Shitet Apartament 2+1  totalisht i mobiluar!

Info

 

Apartamenti ndodhet në një pallat me punime cilësore, në një zonë të qetë, shumë pranë Liqenit Artificial të Tiranës.
Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt me hapësira dhe sipërfaqe të bollshme,
Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor të madh hyrës, zona living, zona e ngrënies dhe e gatimit gërshetohen bukur dhe plotësohen nga aksesi në një ballkon me pamje nga Perëndimi.
Zona e natës përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet personal, dhoma e femijëve dhe një tualet me dritare.

Pallati ofron mundësi parkimi të lirë🚗.

Adresa:

Liqeni i Thatë

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

2

Siperfaqja Bruto:

129.5m2

Kati:

2

Orjentimi:

Perëndim

110,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera