SHITET apartament 2+1 i investuar tek “Hipoteka” e Tiranës

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të në një objekt rezidencial, ndërtim i viteve të fundit. Objekti është thjeshtësisht i lokalizueshëm, me shërbim administrimi dhe kamera sigurie.

Apartamenti organizohet nga një korridor hyrës nga i cili marrin akses 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe salla e ndenjes.
Ambjenti i sallës ofron një mobilim shumë komod dhe me shije. Ai është i ndarë nga ambjenti i gatimit duke ofruar qetësinë e duhur në zonën e relaksit familjar. Ambjenti i gatimit, totalisht i mobiluar dhe i vecuar nga salla,është me ndricim dhe ajrim natyral. Dhomat e gjumit kanë sipërfaqe të mëdha dhe të mobiluara bukur. Apartamenti është totalisht i investuar duke ofruar dritare termike, kondicionim qendror, pllaka cilesore, parket laminat Gjerman.
Shitet totalisht i mobiluar me certificate të rregullt pronësie.

Adresa:

Rruga "Panorama", tek Hipoteka Tiranes

Zona:

stacioni-trenit-rruga-dibres-medreseja

Tipologjia:

tipologjia

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

137m2

Kati:

6

147,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera