Shitet apartament 2+1 me hipotekë tek Restorant “Fresku”

Info

Nëse po kerkoni një apartament ne “Fresk”, mos humbisni këtë propozim nga Habitat.
Apartamenti ndodhet në katin e parë në një objekt të ri të viteve të fundit me hipotekë dhe thjeshtësisht i lokalizueshëm në distancë vetëm 2 minuta larg Restorant “Fresk-ut”.
Ai organizohet nga 2 dhoma gjumi të ndricuara, një tualet me dritare dhe design modern në pllaka dhe hidrosanitare, një sallë e madhe me hapësirë ndënjeje dhe gatimi, dalje në një verandë personale me siperfaqe rreth 28 m2 e cila ndihmon apartamentin duke e plotësuar me shërbime shtesë. Orjentimi i tij në dy drejtime të ndryshme Jug-Lindje dhe Jug-Perëndim favorizon shkëmbimin e rrymave ajrore në apartament duke e mbajtur gjithmonë të ajrosur. Apartamenti është i investuar dhe ofron fasadë termike me kapotë, vetrata alumini izoluese, investim në tavane gipsi elegantë, pllaka e dyer të përzgjedhura me shije.
Ju mbetet thjesht që ju ta personalizoni me mobilimin dhe cdo gjë do të jetë perfekte!

 

Adresa:

Afër Restorant "Fresku-ut"

Zona:

fresk-linze

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

78m2

Siperfaqja Bruto:

116.6m2

Kati:

1

Orjentimi:

Jug-Lindje

Verandë personale e përfshire ne siperfaqen bruto:

28 m2

61,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera