SHITET apartament 2+1 tek rezidenca “Rainbow” – Rruga “Don Bosko”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të në një objekt rezidencial në ndërtim në rrugën “Don Bosko”.

Organizimi i brendshëm: korridor hyrës, sallë e ndricuar me akses ne ballkon, ambjent gatimi dhe ngrënie i aneksuar, tualet dite, korridor shpërndarës në dhomën e fëmijeve dhe dhomë matrimoniale e shërbyer nga një tualet personal dhe akses ne ballkon. Cdo ambjent ofron sipërfaqe të rregullta dhe hapësira komode.
Avantazhe: objekti ofron izolim termik dhe akustik me mure perimetrale me sistem kapotë, mure ndarëse të izoluar me lesh guri, dritrare me dopio xham termik me gaz argon, izolim i elementeve stuktural etj.

Adresa:

Kompleksi “Rainbow” – Rruga “Don Bosko”

Zona:

don-bosko

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Objekt në ndërtim

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

109.5m2

Kati:

2

86,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera