Shitet apartament 2+1 në qendër të Laprakës, me Hipotekë dhe i Rivlerësuar.

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të banim të një objekti ekzistues 5 katësh ne Laprakë, i lokalizuar në një lagje të qetë e cila komunikon me rrugët kryesore të Laprakës, rrugë të asfaltuara e hapësira publike.
Apartamenti organizohet nga një korridor hyrës i cili të shpërndan në ambjentet e tjera: salle e madhe dhe e ndricuar me kënd gatimi të integruar, dy dhoma gjumi të mëdha, një depo dhe një tualet me dritare. Në apartament janë kryer investime vitin e shkuar, (pllaka, dyer të brendshme, sanitare e pllaka ne tualet, mobilim etj).
Prona është me hipotekë dhe e rivlerësuar më së fundmi. Cmim i pa diskutueshëm!

Adresa:

Laprakë

Zona:

laprake

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

83m2

Kati:

3

Orjentimi:

Jug

67,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera