SHITET apartament 3+1 tek Kompleksi Rezidencial “Fiori di Bosco”

Info

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të banimit të njërit prej 6 që formojnë Kompleksin Rezidencial “Fiori di Bosco”. Objekti ofron apartamente komode dhe teknologji ndërtimi avant-garde.

Organizimi: korridor shpërndarës,dy tualete,3 dhoma gjumi me sipërfaqe të rregullta, ambjent gatimi i vecuar, ambjent ndenjeje dhe ngrënie ceremoniale me akses në një ballkon të bollshëm të orjentuar në Perëndim.

 

Adresa:

Rruga "Don Bosko"

Zona:

don-bosko

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Objekt i sapo përfunduar

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

119m2

Siperfaqja Bruto:

134m2

Kati:

3

Orjentimi:

Perëndim

141,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera