Shitet apartament lluksoz ne qendër të Vlorës

Info

Apartamenti ndodhet në një objekt rezidencial dhe komercial në zemër të qytetit bregdetar të Vlorës, të përfunduar në vitin 2018. Orjentimi i tij fantastik nga deti Ion do t’ju dhurojë momente relaksi pa fund ku gadishulli i Karaburunit dhe ishulli i Sazanit kthehen në protagonistët e një peisazhi mahnitës.

Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite ku ndërthuren funksionet e relaksit familjar, gatimit dhe ngrënies ceremoniale, dhomë gjumi matrimoniale, dhomë gjumi fëmijësh,një tualet i bollshëm, një ballkon.

Në apartament janë kryer investime të personalizuara: instalime elektrike dhe hidraulike sipas zërit të fundit të teknologjisë, parket druri, elektroshtëpiake cilësore me garanci afatgjatë, projekt interieri i realizuar nga arkitektë profesional etj.Apartamenti është jetuar për pak muaj dhe është totalisht i ri.

Pranohet situatë këmbimi me prona të të njëjtin nivel në Tiranë.

Ky investim në DET, do t’ju dhurojë kënaqësinë e të jetuarit si MBRET!

Na kontaktoni për më shumë informacione dhe vizita në pronë.

Adresa:

"Cobo Center",Vlorë

Zona:

vlore

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

125m2

Kati:

8

Orjentimi:

Jug-Perëndim

185,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera