Shitet VILE MODERNE 2 katëshe

Info

Vila ka një pozicion shumë të mirë në raport me distancën nga plazhi i rezidencës. Oborri i bollshëm ka të pëfshira pisha dhe hapësira të gjelbëruara duke u shndërruar në një oaz qëtësie.

Organizimi:

Kati përdhe’ – korridor hyrës, sallë ndenje, aneks gatimi i vecuar, ambjent ngrënie ceremoniale, 1 dhomë gjumi matrimoniale, 1 tualet, shkallë.

Kati parë: 3 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, ballkon me pamje nga pishat, shkallë.

“VALA MAR RESIDENCES” ofron hapësira rekreative dhe të gjelbëruara në mënyrë që banorët të shijojnë eksperiencën e plotë të jetesës pranë natyrës, shumëllojshmëri shërbimesh, lehtësirash dhe argëtimesh, për të përmirësuar jetesën në komunitet, monitorohet 24 orë/7ditë të javës nga roje të dedikuara dhe kamera, pa cënuar privatësinë tuaj, standart të padiskutueshëm në ndërtim etj. Cmimi është i diskutueshëm. Ne proces hipotekimi.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë!

HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00

Adresa:

Vala Mar Residences, Hamallaj, Gjiri Lalzit, Durrës

Zona:

plazh-durres-golem

Tipologjia:

vila

Gjendja:

Bosh

Dhoma:

4

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

175m2

255,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera