SHITET vilë në qendër të Korcës

Info

Vila ndodhet në një nga rrugët kryesore të qëndrës së qytetit të Korcës, vetëm 5 minuta larg nga Katedralja Ortodokse.

Organizimi në katin përdhe: verandë hyrëse, holl shpërndarës, ambjent dite i madh dhe i ndricuar me oxhak, ambjent ngrënieje ceremoniale, ambjent gatimi i vecuar,3 dhoma gjumi, një tualet. Shkallët e brëndshme të zbresin në katin -1 ku ndodhet dhe podrumi. Në katin e dytë organizohen dy dhoma gjumi të tjera më hapësira të rregullta dhe të ndricuara.
Vila ka sistem ngrohjeje qëndror, parket druri, dyer druri dhe shitet e mobiluar. Ajo rrethohet nga oborri personal i kuruar me gjelbërim dhe hapësirë për parkim. Me hipotekë.

Adresa:

Korcë

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

vila

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

270m2

Siperfaqja Bruto:

270m2

Kati:

2

Sipërfaqe podrumi:

150 m2

Sipërfaqe oborri:

332 m2

196,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera