Super Apartament 1+1 me QIRA në Rezidencën “Kodra e Diellit 1”

Info

Apartamenti ndodhet në Rezidencën “Kodra e Diellit 1”, në katin e parë banim dhe i orientuar nga Jug-Lindja. Aksesi në apartament behët nëpërmjet korridorit i cili të shpërndan në zonën e ditës, në dhomat e gjumit dhe në tualet.

Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar duke ofruar kushte për një jetesë shumë komode.
Ambjenti i ndënjes me divan komod dhe kuzhina janë të shkrira me njëra-tjetrën dhe të ndricuara nga vetrata e madhe e cila të orienton drejt oborrit personal të apartamentit.
Tualeti propozohet me vaskë me hidromasazh, hidrosanitare cilësore dhe pllaka estetikisht të përzgjedhura me shije. Dhoma e gjumit ka sipërfaqe të bollshme e kompletuar me një krevat komod dhe garderobë praktike.
Apartamenti ofron sistem alarmi dhe kamerash të personalizuar.
Nxitoni të zgjidhni këtë pronë si habitatin tuaj të jetesës!

Adresa:

Rezidenca “Kodra e Diellit 1”

Zona:

kodra-e-diellit

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

58m2

Kati:

1

Orjentimi:

Jug-Lindje

Extra:

Oborr personal

450.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera