Super Apartament 2+1 me QIRA, totalisht i mobiluar

Info

Super Apartament 2+1 me QIRA, totalisht i mobiluar.

Apartamenti ndodhet në një pallat me punime shumë cilësore, në një zonë të qetë me ajër të pastër dhe shumë pranë Liqenit të Thatë .

Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt me hapësira dhe sipërfaqe të bollshme,
Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor të madh hyrës, zona living, ngrënies dhe gatimit gërshetohen bukur dhe plotësohen edhe nga aksesi në një ballkon me pamje nga Perëndimi. Zona e natës përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet personal, dhoma e femijëve dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ka mobilim të ri dhe modern.

Mundësi parkimi poshtë pallatit.

Adresa:

Liqeni i Thatë

Zona:

liqeni-thate-kopshti-botanik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

129m2

Kati:

2

350.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera