Super Apartament 2+1 në SHITJE në ish- Bllok

Info

Super Apartament 2+1 në SHITJE në ish- Bllok!

Ndodhemi në një nga lagjet më të preferuara të Tiranës zonën e ish-Bllokut.

Apartamenti gjendet në katin e 12-të banim në një objekt rezidencial me punime cilësore, shkallë të ndricuara me dritare,ashensor, dy apartamente në kat dhe shumë thjesht i aksesueshëm nga rrugët kryesore të lagjes.
Apartamenti organizohet nga një holl i madh pritës në funksion të zonës living i ndricuar nga një vetratë e madhe me akses në një ballkon të orientuar nga Jugu. Kjo zonë plotësohet nga një ambjent i vecuar me oxhak për ngrënien ceremoniale dhe një tualet dite me dritare. Ambjenti i gatimit organizohet më vete dhe ofron mundësinë e hapësirës së nevojshme për ngrënien familjare. Mobilja e kuzhinës është e firmes “Schneider” dhe elektroshtëpiaket gjithashtu janë të markave më në zë. Zona e natës organizohet nga dhoma matrimoniale dhe dhoma e fëmijëve. Te dyja dhomat janë totalisht të mobiluara dhe shërbehen nga një banjo e përbashkët. Disponon taracë personale, depozitë uji personale, gjenerator indipendent. Mobilili nuk është i përfshirë në cmim.

Adresa:

Ish - Bllok

Zona:

blloku-liqeni

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipoteke.

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

135m2

Kati:

12

Orjentimi:

Jug-Lindje

248,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera