Super apartament me QIRA tek “Hipoteka” me post-parkimi të përfshirë në cmim!

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të në një objekt rezidencial, ndërtim i viteve të fundit. Objekti është thjeshtësisht i lokalizueshëm, me shërbim administrimi dhe kamera sigurie.

Organizimi: korridor hyrës nga i cili marrin akses 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe salla e ndenjes. Ambjenti i sallës ofron një mobilim shumë komod dhe me shije. Ai është i ndarë nga ambjenti i gatimit duke ofruar qetësinë e duhur në zonën e relaksit familjar. Ambjenti i gatimit, totalisht i mobiluar dhe i vecuar nga salla,është me ndricim dhe ajrim natyral. Dhomat e gjumit kanë sipërfaqe të mëdha dhe të mobiluara bukur. Apartamenti është totalisht i investuar duke ofruar dritare termike, kondicionim qendror, pllaka cilesore, parket laminat Gjerman.

Adresa:

Rruga Panorama (përballë Hipotekës)

Zona:

stacioni-trenit-rruga-dibres-medreseja

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Neto:

137m2

Siperfaqja Bruto:

137m2

Kati:

6

550.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera