Rruga "Medar Shtylla", Pallatet Tirhino, Kulla D, kati 1, Tiranë
info@habitat.al
+355 69 40 98 578

SHITET Apartament garsonier te Kompleksi “Malajzez”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 7-të banim,me orientim nga Perëndimi në një godinë rezidenciale të rrethuar me gjelbërim dhe sistemime urbane. Pallati është i pajisur me dy ashensorë dhe ndodhet tek kompleksi “Malajzjan”.

Apartamenti është i organizuar nga një ambjent ndënjeje me ballkon, një tualet, një depo dhe një dhomë gjumi.

Zona është mjaft e preferuar për banim, e shërbyer nga bizneset dhe linjat e transportit publik.

Adresa:

Tek Rreth-rrotullimi i Casa Italia

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

68.9m2

35,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera
×

Doni ta shisni apo te bleni nje prone?

Na kontaktoni