Rruga "Medar Shtylla", Pallatet Tirhino, Kulla D, kati 1, Tiranë
info@habitat.al
+355 69 40 98 578

Super Duplex me QIRA!

Info

Apartamenti është i llojit dupleks dhe ndodhet tek Kompleksi Rezidencial “Grand”, pranë Tregut Elektrik. Dupleksi ndodhet në katin e 6-të me ashensor dhe është i orientuar nga Lindja.

Në katin e tij të parë organizohet: një sallë e bollshme ku ndërthuret ambjenti i gatimit dhe ngrënies, dhoma gjumit matrimoniale, dhoma e femijëve dhe një tualet dite.
Në katin e dytë ndodhet një sallë e madhe pritjeje e ndricuar gjatë gjithë ditës me vetrata të mëdha dhe një tualet.

Apartamenti është totalisht i mobiluar.

Adresa:

Tregu Elektrik

Zona:

ali-demi-tregu-elektrik

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

115m2

Kati:

6

300.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera
×

Doni ta shisni apo te bleni nje prone?

Na kontaktoni