Super Okazion! Apartament 2+1+ verandë tek Karburant “Dhimo”

Info

 

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godine rezidenciale, me dy ashensorë dhe oborr të brendshëm.
Ai është i orientuar nga Lindja dhe ka në përdorim një verandë të bollshme e cila mund të mbyllet duke dyfishuar sipërfaqen e apartamentit ose të përdoret për magazinim, gjelbërim dhe aktivitete të tjera familjare.
Apartamenti ofron zgjidhje planimetrike komode dhe organizohet nga: një korridor shpërndarës nga i cili marrin akses tualeti i ditës me dritare, salla e madhe në të cilën organizohen ambjenti i ndenjes dhe i gatimit të cilët kanë akses në verandë. Zona e natës organizohet nga dhoma e femijëve dhe dhoma matrimoniale e cila ka tualet personal dhe akses në verandë.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Adresa:

Rr.29 Nentori, pas rrethrrotullimit te sheshit "Shqiponja", pranë Karburant "Dhimo"

Zona:

dritan-hoxha

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipotekë

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

89m2

Kati:

3

Orjentimi:

Lindje

Verandë:

70 m2

65,000.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera