Vilë 3 katëshe e mobiluar me QIRA

Info

Vila ndodhet në një zonë të preferuar për banim, shumë afër Medresesë.

Sipërfaqet e brendshme organizohen në: 2 dhoma pritje, 2 ambjente gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, garderobë, lavanderi, 2 ballkone dhe një verandë.
Vila përmban edhe një zonë të posatshme dedikuar për miqtë. Ambjenti përbëhet nga një kushinë, sallë ndenje, dhomë gjumi dhe tualet.

Vila është e mobiluar në mënyrë moderne, e pajisur me kondicionerë në të gjitha ambjentet dhe ofron 2 poste parkimi.

Jepet me Qira me mobilim të përfshirë ose pa mobilim.

Adresa:

Rruga Riza Cerrova (tek Medreseja)

Zona:

stacioni-trenit-rruga-dibres-medreseja

Tipologjia:

vila

Gjendja:

E mobiluar

Dhoma:

6

Banjo:

3

Siperfaqja Bruto:

300m2

Orjentimi:

Lindje - Perëndim

Sipërfaqe oborri:

100 m2

Vende parkimi:

2 vende

1,300.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera