Super APARTAMENT 2+1 me QIRA tek “Parku Olimpik”

Info

Nëse ke një mik ose koleg pune të huaj që do të transferohet së shpejti për të jetuar në Tiranë, ekspertët e Habitat ju sugjerojnë një pronë ekskluzive.

Ndodhemi në nje objekt rezidencial në Komunën e Parisit, shumë pranë “Parkut Olimpik” dhe vetëm 10 min distancë në këmbë nga Parku Kombëtar i Liqenit.
Apartamenti ndodhet në katin e 5-të me ashensor dhe është i orientuar nga Lindja.
Sipërfaqet e brendshme organizohen nga një korridor hyrës i cili te jep akses në zonën living. Ambjenti i gatimit dhe ngrënies qëndrojne afër zonës living dhe janë të aneksuar. Një korridor shpërndarës te orjenton drejt tualetit të ditës dhe zonës së natës ku ndodhen dhoma e femijëve dhe dhoma matrimoniale e cila shërbehet nga një tualet personal. Të dyja dhomat e gjumit kanë akses në një ballkon të madh i cili ëshë i pajisur me tenda.
Apartamenti është i investuar totalisht me punime ekstra shumë cilësore nga pronari i apartamentit. Mobilimi është i ri në stil modern dhe me shumë shije.
Zona ofron parkim te lirë.

Adresa:

Komuna e Parisit afër "Parkut Olimpik"

Zona:

komuna-stadiumi

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

2

Siperfaqja Bruto:

114m2

Kati:

5

Orjentimi:

Lindje

600.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera