Apartament 2+1 per QIRA DITORE PLAZHI tek Kompleksi “Lura 1”, Gjiri i Lalzit

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një vile dy katëshe,e rrethuar nga gjelberimi dhe qetësia.
Hapësirat e brëndshme organizohen: zona e ditës me ambjent gatimi,divanë komodë dhe akses në verandë të mbuluar me strehë druri,dhomë gjumi matrimoniale,dhomë fëmijësh,një tualet. Kompleksi shërbehet nga supermarket,farmaci,restorante,kend lojrash etj.
Nxitoni të rezervoni pushimet tuaja pranë detit!

Telefononi per tu njohur me cmimet ditore qe ndryshojne sipas muajve qe doni te rezervoni.

Adresa:

Kompleksi "Lura 1", Gjiri i Lalzit

Zona:

durres

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

85m2

Kati:

2

Orjentimi:

Perëndim

€/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera