Apartament 1+1 me QIRA totalisht i mobiluar,përballë tek Materniteti i Ri

Info

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një objekti rezidencial të ri të përfunduar në fillim të këtij viti. Shërbehet nga dy ashensorë modern, ka hapësira dhe oborr personal të rrethuar dhe ndodhet në një lagje të mirë shërbyer nga të gjitha shërbimet e nevojshme. Akses i menjëhershëm në bulevard dhe 3 min larg nga Brryli.
Organizimi: Korridor hyrës, sallë me ambjent gatimi, ndenjeje dhe akses ne ballkon me pamje nga Dajti, dhomë matrimoniale me akses në të njëjtin ballkon, tualet.
Ideal per ju që dëshironi të jetoni vetëm ose dhe për cifte të reja qe duan të fillojnë bashkëjetesën.
Apartamenti është në proces mobilimi. Nxitoni të jeni të parët ta jetoni këtë apartament.

Adresa:

Bulevardi “Zhan D'Ark" tek Materniteti i Ri

Zona:

brryli

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

60m2

Kati:

6

Orjentimi:

Lindje

35000 lekë/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera