Apartament 2+1 me QIRA VJETORE tek Kompleksi “Lura 1”. Shijoni një vit të plotë relaksi !!!

Info

Tek Gjiri i Lalzit pushimet zgjasin 1 Vit!!! Prenotoni Apartament 2+1 me QIRA VJETORE tek Kompleksi Lura 1 dhe shijoni një vit relaksi !!!

Disponibël nga data 1 tetor 2019 -1 tetor 2020!!!

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banim të një prej vilave të rezidencës “Lura 1”. Pozicionohet vetëm 5 minuta larg detit dhe atraksioneve (bar-restorante, fusha basketbolli, kënd lojrash për fëmijë etj) dhe 5 minuta larg supermarketit Eco-Market.

Apartamenti organizohet në një sallë me divanë komodë, kënd gatimi dhe ngrënie që komunikon me zonën living, dhomë gjumi matrimoniale me një krevat dopio dhe një krevat tek, dhomë fëmijësh me dy krevate tek dhe një tualet.Të gjitha ambjentet janë te shfrytëzuara maksimalisht dhe të mobiluara me shume shije.
“Qershia mbi torte” – Veranda!!! A ka kuptim një shtëpi në plazh pa verandë? Apartamenti disponon një verandë personale të mbuluar e cila do ju mundësojë të kaloni orë të këndshme relaksii gjatë mëngjeseve dhe pasditeve me pamje nga gjelbërimi i pishave dhe ajrit të pastër të rezidencës.

Cmimi: 6 500 euro/muaj

Adresa:

Kompleksi "Lura1",Gjiri i Lalzit

Zona:

durres

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

2

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

76m2

Siperfaqja Bruto:

76m2

Kati:

2

Orjentimi:

Jug-Perëndim

415.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera