Apartament FANTASTIK me QIRA në Vlorë afër hotel “Liro”

Info

Apartamenti ndodhet në një objekt rezidencial, në një nga zonat më të preferuara të bregdetit të Vlorës. Pse është zona më e preferuar? Thjesht sepse jeni vetëm 5 minuta larg Tunelit dhe fillimit të Pedonales por dhe 2 minuta larg aktiviteteve atraktivë më në zë si Restorant “Mandarine” apo Hotel ”Liro”. Jemi shumë afër qytetit dhe vetëm 5 minuta larg plazheve më atraktivë të Vlorës.

Apartamenti ofron ambjente funksionale të mobiluara estetikisht bukur.
Organizimi: korridor hyrës, ambjent dite me kënd gatimi dhe ngrënie, divan modern i cili transformohet në një krevat komod, dhomë gjumi matrimoniale me krevat dhe dollap të madh, tualet me dritare i plotësuar nga të gjitha shërbimet. Apartamenti ka një ballkon fantastik me pamje nga deti.

Adresa:

Vlorë ( afër hotel "Liro")

Zona:

vlore

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Bruto:

78m2

Kati:

3

Extra:

Ballkon me pamje nga deti

280.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera