DUPLEX 3+1 me QIRA tek Rezidenca “Kodra e Diellit”

Info

Apartament ideal për familje të zgjeruara.

Organizimi funksional:
Kati zero:
Ambjenti i ditës me sipërfaqe rreth 70 m2 ku ndërthuren zona e ndënjes relaxuese me oxhak, gatimi, ngrënia dhe një tualet dite.
Kati -1:
Ambjenti natës- korridor shpërndarës që jep akses ne tre dhoma gjumi matrimoniale, njëra nga të cilat ka tualet personal. Dy dhomat e tjera shërbehen nga një tualet tjetër i përbashkët.

Apartamenti është rikonstruktuar totalisht prej një viti, duke investuar në sistem ngrohje me kaldaje, oxhak, parket druri në katin zero, pllaka gres porcelanat në tualete etj. Orjentim Lindje-Perëndim.

Adresa:

Rezidenca Kodra e Diellit 1

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

I mobiluar

Dhoma:

3

Banjo:

3

Siperfaqja Bruto:

155m2

Orjentimi:

Lindje - Perëndim

1,500.00 €/muaj
Apliko për pronën

Shiko të tjera