Shitet apartament 1+1 me hipotekë tek Kompleksi ”Home Plan” – Pallati “Eagle in flight”

Info

Apartamenti ndodhet në katin e 9-të në objektin “Eagle in flight” projektuar nga arkitekti me fame botërore Daniel Libeskind.Ky objekt është pjesë e kompleksit ”Home Plan”, projekti i të cilit tejkalon konceptin e rezidencës tradicionale duke dhënë dritë, hapësirë dhe individualitet banorëve të saj.

Organizimi: korridor hyrës dhe shpërndarës, zona e ditës me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies,e ndricuar nga një vetrate e madhe e ballkonit frances, dhomë gjumi me hapësirë te bollshme, tualet me dritare totalisht i plotësuar nga pllaka dhe hidro-sanitare moderne.

Vlera të shtuara: fasada dhe dritare termike për kushte optimale të temperaturës së brendshme në apartament, sistemime dhe hapësira të gjelbëruara, ujë 24 orë, miëmbajtje të ambjenteve të përbashkëta dhe komunitet i përzgjedhur.

Adresa:

Kompleksi ”Home Plan” – Pallati “Eagle in flight”

Zona:

21-dhjetori-rr-kavajes

Tipologjia:

apartament

Gjendja:

Me hipoteke.

Dhoma:

1

Banjo:

1

Siperfaqja Neto:

69.3m2

Siperfaqja Bruto:

81.1m2

Kati:

9

Orjentimi:

Jug-Lindje

81,100.00 €
Apliko për pronën

Shiko të tjera